• autor: elektrik155, 2016-04-09 21:07

Pełna Emocji  2 kolejka

ADWIT  -  ZWAR   6 :  9

POLONIA  -  ZWAR  6 : 6

Mecz z Adwitem w pełnym spokoju rozegrany ale dużo sytuacji nie wykożystanych i strzelone trzy bramki do swojej . Dobra gra Bartka Składanka zdecydowanie jak rasowy napastnik . Wielkie brawa dla zawodnika Meczu .

Mecz z Polonią od początku duża przewaga na boisku . Pierwsza połłowa wynik 2 : 1 dla nas ale z sytuacji które mieliśmy 100% powinno już być z 7 . Druga połowa też z duża przewagą a wynik tylko 4 : 2  . Trzecia Połowa gramy w pełnym spokoju i prowadzimy  5 : 3  . Czwarta połowa Polonia zdobywa bramkę i mamy 5 : 4 , ZWAR odpowiada  na 6 : 4  . Do końca 4 minuty a Polonia strzela z połowy bramkę w same okienko. na 6 : 5  .  W doliczonym czasie gry wkradł się chaos w naszą drużyne i z rzutu Rożnego w ostatnich 10 sekundach meczu tracimy bramkę na 6 : 6  w same okienko tzw rogal ! . Bardzo dobre widowisko i gra do końca ! Wielkie Brawa dla całej drużyny za tak dobry necz rozegrany i to na wyjeżdzie .